Anna Czajka PEEWITPEEWIT

Niepowtarzalne produkty drewniane

PEEWIT to firma z tradycją specjalizująca się w produkcji wyrobów z drewna. Od wielu lat korzystamy z tego ponadczasowego materiału, który pozwala nam na tworzenie rozmaitych przedmiotów użytku codziennego. Nasza wyobraźnia nie zna granic!

Nasz warsztat znajduje się w Ryglicach, jednak dzięki sprzedaży wysyłkowej obsługujemy zamówienia krajowe i zagraniczne. Realizujemy jednorazowe, a także hurtowe i stałe zlecenia.

Trzonki, art. kuchenne, art. dekoracyjne i wiele innych

Dbamy o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu efekt końcowy jest nienaganny. Starannie selekcjonujemy materiały. Naszym priorytetem jest trwałość wyrobów drewnianych. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami i nieustannie poszerzamy nasz asortyment.

Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, a dla stałych klientów proponujemy korzystne rabaty. Ofertę kierujemy do firm, hurtowni, a także klientów indywidualnych.

Grawerowanie

Idealna metoda personalizacji przedmiotów, dzięki której stają się one bardziej wyjątkowe i unikalne.

Laserowa technologia grawerowania na drewnie oferuje dużą precyzję i dokładność, a także pozwala na wykonanie bardzo skomplikowanych wzorów.

Druk UV

Innowacyjna i trwała metoda, która polega na utwardzaniu wydruku naniesionego na drewno przy użyciu silnego źródła światła UV. Ten proces zapewnia trwałość wysoką jakość, oraz odporność na zarysowania, blaknięcie i uszkodzenia mechaniczne.

Idealny dla firm, które chcą wyróżnić się na rynku poprzez oferowanie unikalnych produktów z logo firmy lub innym indywidualnym nadrukiem, jak również dla osób, które chcą spersonalizować swoje domowe ozdoby drewniane, takie jak ramki, tablice z imionami czy pudełka.